Komentarze (3)

W Jarocinie też można się zajmować żeglarstwem

~ KdF

792 dni temu, 10:19 | ocena 100%

1

oceń komentarz 4 0

Roszków do żeglowanie może nie do końca, ale szkolenie jak najbardziej. Wielkim problemem są jednak wędkarze którzy są zdania że zbiornik ten stworzono TYLKO dla nich, i przepłynięcie żaglówką w ich pobliżu jest wielkim ryzykiem. Zalew jest bardzo wąski i przy halsowanu nie ma możliwości zachowania bezpiecznej odległości od wędek. Wielki szacunek dla tych którym się chce zajmować w ten sposób młodzieżą.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Moczykije

792 dni temu, 13:37 | ocena 75%

2

oceń komentarz 6 2

Wędkarze to zabójcy ryb. ;)

~ pegaz

792 dni temu, 20:04 | ocena 100%

3

oceń komentarz 1 0

Jest jeszcze Jaraczewo, gdzie też wiatr nieraz mocno wieje . Życzę powodzenia.PS. wędkować można tylko "sportowo" .= brak wędkarzy.

~ Klub Żeglarski "Wodniak" Jarocin

730 dni temu, 15:02

4

oceń komentarz 0 0

Już jutro zorganizujemy kolejne regaty na zalewie w Roszkowie. Nie zdażyło nam się, aby ktokolwiek wędkujący podczas regat jak i podczas treningów negatywnie zareagował na nasze żeglowanie. Co więcej, wędkarze dopingują naszych zawodników i interesują się jak im idzie. Odległość od wędek jest na spokojnie zachowana, nawet gdy płynie Omega, ponieważ wędkarze nie robią problemu i przysuwają je. :) Serdecznie zapraszamy do obejrzenia takiego zachowania na żywo, łódki będą na wodzie od ok. godziny 12. Pozdrawiam serdecznie, w imieniu klubu Klaudia Karolczak :)