› Kultura i Rozrywka
13:44 / 29.08.2019

Zgarnij 3 bilety na największe zakończenie lata w Wielkopolsce!

Zgarnij 3 bilety na największe zakończenie lata w Wielkopolsce!

Wielkopolska. Sounds of Freedom 2019. Największe zakończenie lata w Wielkopolsce już w piątek. Wygraj darmowy biletdna SOUNDS OF FREEDOM! Zobacz co trzeba zrobić!

 

 

 

Sounds of Freedom 2019 odbędzie się już w najbliższy piątek (30 sierpnia) przy ul. Maratońskiej w Jarocinie. Kilka tysięcy osób po raz kolejny wspólnie pożegna wakacje przy muzyce elektronicznej.

 

Tym razem organizatorzy zapewnili, że kas ma być więcej, przez co nabywanie biletów i opasek ma przebiegać sprawniej niż w ubiegłym roku. Bilety w cenie 39 zł są do nabycia. W dniu imprezy wejściówki będą kosztowały 50 złotych.

 

- Przestrzegamy przed kupnem biletów z niepewnych źródeł. Każdy bilet posiada swój indywidualny kod, który może zostać użyty tylko JEDEN raz! Kupno biletu z "drugiej ręki" np. zeskanowanego, lub wydrukowanego ponownie może skutkować odmową wstępu na festiwal (jeśli kod z biletu został już wcześniej użyty/zeskanowany) - ostrzegają organizatorzy.

 

 

MAMY DLA WAS ZABAWĘ, W KTÓREJ MOŻECIE ZGARNĄĆ 3 BILETY! ZOBACZCIE CO TRZEBA ZROBIĆ NA DOLE ARTYKUŁY.

 

CZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ JAK BAWILI SIĘ UCZESTNICY SOUNDS OF FREEDOM W UBIEGŁYM ROKU [WIDEO][KLIKNIJ]

 

 

Czytaj więcej na TUTAJ [KLIKNIJ]

 

 

Podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpią artyści z Niemiec, Holandii oraz Polski. Więcej informacji znajdziesz na wydarzeniu na facebook'u [KLIKNIJ TUTAJ].

 

Start imprezy przewidziany jest na godzinę 18.00.

 

 

JUŻ TERAZ MOŻESZ ZDOBYĆ JEDEN Z TRZECH DARMOWYCH BILETÓW NA SOUNDS OF FREEDOM!  Co trzeba zrobić? Wystarczą 3 kroki:

 

  1. Trzeba polubić FANPAGE oraz POST KONKURSOWY na Facebook'u zwielkopolski24.pl [ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ][KLIK]
  2. Udostępnić go PUBLICZNIE na swojej tablicy
  3. Napisać pod naszym postem konkursowym "ZROBIONE" i OZNACZYĆ (@) 3 znajomych, z którymi chcielibyście bawić się na SOUNDS OF FREEDOM. 

 

Konkurs potrwa do jutra (piątek, 30 sierpnia) do godziny 11.00.

 

[AKTUALIZACJA, 11.23] 

 

Znamy zwycięzców, którzy zgarniają 3 darmowe wejściówki na tegoroczną edycję Sounds of Freedom! Na Największe Zakończenie Wakacji w Wielkopolsce już dzisiaj pójdzie: 

 

  • Andrzej Bartkowiak
  • Sylwia Goździela
  • Julia Kaczmarek

 

Serdecznie gratulujemy wygranej! Wszystkie bilety wygrane w naszych zabawach są do odbioru w redakcji Gazety Jarocińskiej przy ul. Kasprzaka 1A w Jarocinie. Wejściówki można odbierać do piątku, do godziny 15.30. 

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%