› Aktualności
12:48 / 13.07.2017

Zderzenie audi z ciężarówką. Nie żyje kierowca osobówki

Zderzenie audi z ciężarówką. Nie żyje kierowca osobówki

fot. D. Bela

Do wypadku doszło po godz. 12.00, w okolicy Dąbrówki - na granicy gmin Rawicz i Bojanowo.

Na miejsce skierowano służby ratunkowe. Droga jest zablokowana, wyznaczono objazdy przez okoliczne miejscowości.

Jak udało nam się ustalić, zderzyły się dwa pojazdy: audi tt z ciężarówką.

AKTUALIZACJA:

godz. 19.22: Służby zakończyły działania. Droga jest już przejezdna.

godz. 18.40: Jak informuje policja, w wyniku wypadku zginął 34-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego. Droga między Dąbrówką a Goliną Wielką nadal jest nieprzejezdna. Strażacy usuwają resztki powypadkowe.

godz. 17.00: Do wydobycia zakleszczonego kierowcy z audi niezbędne było użycie narzędzi hydraulicznych. Strażacy prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora.

Kierowca DAF-a opuścił już szpital. Pasażer ciężarówki został przebadany przez zespół ratownictwa medycznego na miejscu zdarzenia - nie doznał obrażeń.

Dawna droga krajowa nr 5 ciągle jest zablokowana. W Izbicach patrol policji kieruje na objazd przez Łaszczyn. Od strony Bojanowa - w Golinie Wielkiej można kierować się na Kawcze, a następnie Konarzewo. 

godz. 13.12: Jak ustaliliśmy, kierowca ciężarowego DAF-a został przetransportowany do szpitala. Droga jest zablokowana. Będzie nieprzejezdna prawdopodobnie przez kilka najbliższych godzin.

godz. 12.59:

W wyniku wypadku śmierć poniósł kierowca audi - przekazał portalowi asp. sztab. Tomasz Duszak z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

 

22
2
oceń tekst 24 głosów 92%

Zdjęcia ilość zdjęć 24