› zwielkopolski24
16:21 / 20.05.2020

Zaparkował w okolicy stacji paliw. Samochód zniknął

Zaparkował w okolicy stacji paliw. Samochód zniknął

fot. Adobe Stock

Gostyńscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu, którego wartość jest szacowana na blisko 90 tys. złotych. Widziałeś coś? Daj znać! 

 

 

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu wyjaśniają okoliczności, w jakich „zniknął” samochód marki Mercedes Sprinter na polskich tablicach rejestracyjnych PO 1FR88, rok produkcji 2018, kabina koloru białego, a plandeka koloru szarego.

 

- Kradzież samochodu zgłosił jego użytkownik, który zeznał, że pojazd miał zostać skradziony w okresie od 7 do 18 maja z ul. Hipolita Niestrawskiego w Gostyniu. Według zawiadamiającego mercedes był zaparkowany naprzeciw byłej stacji paliw – wyjaśnia podkom. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy KPP w Gostyniu.

 

Czasookres, w którym pojazd odjechał z miejsca parkowania, jest długi, stąd apel policji.

 

CZYTAJ TAKŻE: Policja zatrzymała 4 mężczyzn. Włamywali się do sklepów, myjni i zniczomatów [KLIKNIJ]

 

- Wszystkich ewentualnych świadków lub osoby mające wiedzę na temat tego samochodu, jego miejsca parkowania, przemieszczania się, czy też innych istotnych informacji o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę asp. Hubertem Sławińskim – dodaje rzecznik.

 

Wszelkie wiadomości w tej sprawie można przekazywać osobiście lub telefonicznie pod następującymi numerami telefonów: 65 575 8286, 575 8283, 575 8270, 575 8200.

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%