› zwielkopolski24
15:12 / 26.08.2019

Wrócił wcześniej z pracy. Zastał żonę na zdradzie i zaatakował nożem

Wrócił wcześniej z pracy. Zastał żonę na zdradzie i zaatakował nożem

Wielkopolska. Przyłapał żonę na zdradzie. Puściły mu nerwy i zaatakował nożem kochanka swojej partnerki.

 

 

 

 

Mieszkaniec powiatu kępińskiego, który do niedawna przebywał i pracował zagranicą, od początku tego roku zaczął wysyłać wiadomości zawierające groźby do mężczyzny, który miał mieć bliskie relacje z żoną 29-latka.

Mężczyzna postanowił wrócić z emigracji do domu nieco wcześniej. Na miejscu przyłapał swoją żonę na zdradzie.

Taki widok sprawił, że mężowi kobiety puściły nerwy i zaatakował kochanka swojej partnerki nożem kuchennym, którym ugodził go w okolice pleców.

 

 

- Zarzucono mu, że działając w zamiarze bezpośrednim usiłował pozbawić pokrzywdzonego życia. Ciosy nożem spowodowały szereg obrażeń ciała skutkujących, jak orzekli biegli, ciężką chorobą zagrażającą życiu – wyjaśnia Maciej Meler dla infostrow.pl, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

 

CZYTAJ TAKŻE: UWAGA! Nadchodzą upały. Będzie ponad 30 stopni [KLIKNIJ]

 

Napastnika odciągnęli świadkowie zdarzenia. Mężczyzna w złości uszkodził także samochód kochanka.
 

Biegli stwierdzili, że zachowanie mieszkańca powiatu kępińskiego nie miało podłoża nagłego wzbudzenia ze względu na długofalowość tych działać, czyli wcześniejsze groźby i niespodziewany powrót do domu.
 

29-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, kierowania gróźb karalnych oraz usiłowanie zabójstwa. Grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.


 

 

5
1
oceń tekst 6 głosów 83%