› Aktualności
08:43 / 19.04.2019

Wiemy, kto zagra na Wieży Rocka 2019 w Żerkowie [SONDA]

Wiemy, kto zagra na Wieży Rocka 2019 w Żerkowie [SONDA]

fot. Organizator

Wieża Rocka, Wieża Rocka 2019, gmina Żerków, Żerków, koncert, żerkowski amfiteatr

 

 

Festiwal Wieża Rocka zostanie po raz kolejny zorganizowany w Żerkowie. Znamy termin piątej edycji, która na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez muzycznych. Wiemy, jakie zespoły zagrają w tym roku.

 

 

Za niespełna dwa miesiące bo już 15 czerwca 2019 r. w Żerkowie znowu zabrzmi muzyka rockowa. Wieża Rocka, bo o tej imprezie mowa,  cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników muzyki. Na festiwal przyjeżdża sporo fanów i to nawet z odległych zakątków Polski. Nikogo nie dziwi, że na imprezie można spotkać ludzi z Inowrocławia, czy Torunia. Wszyscy zniecierpliwością oczekiwali na  informację: kto zagra  w czerwcu edycji Wieży Rocka?

 

 

[O terminie imprezy i pierwszym wykonawcy pisalismy TUTAJ]

 

 

Koncert, jak w ubiegłych latach, odbędzie się w amfiteatrze. Miejsce to ma swój specyficzny klimat. Tworzą go nie tylko sami uczestnicy, ale i wykonawcy. Organizatorzy d samego początku starają się aby na scenie obok gwiazd prezentowały się zespoły mniej znane. Ma to im dać możliwość pokazania swego dorobku. Jednym z takich zespołów będzie Klaustrofobia z Tych - laureat Gostyńskich Rockowań. Kapelą ta została wyróżniona występem na tegorocznej Wieży Rocka.

 

 

Z naszej perspektywy dla nas najważniejsza była nagroda dla zespołu, który wystąpi 15 czerwca tego roku w żerkowskim Amfiteatrze. Możemy więc już ogłosić, że otrzymał ją KLAUSTROFOBIA z Tych - zapewniał po ogłoszeniu wyników Jacek Maciejewski, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żerków - organizator WR.

 

 

Kto jeszcze wystąpi na scenie? Organizatorzy długo kazali czekać sympatykom tej znanej imprezy. Zniecierpliwieni fani zaczęli się obawiać, czy koncert się odbędzie. Nic bardziej mylnego. Otóż wczoraj w godzinach popołudniowych podano wreszcie pełen skład Wieży Rocka 2019. 

 

 

[ O sukcesie ubiegłorocznej Wiezy Rocka przeczytasz TUTAJ]

 

 

Oprócz wcześniej zapowiedzianej Klaustrofobii na żerkowskiej scenie pojawi się Krusher i wrocławska, punkrockowa formacja Prawda. Wystąpią również zespóły The Bill oraz doskonale wszystkim znany Farben Lehre. Jednym słowem pięć kapel na pięciolecie. 

 

 

Przypominamy wszystkim. Wieża Rocka 2019 odbędzie sie 15 czerwca w żerkowskim amfiteatrze o godz. 18.00 Organizatorzy zachęcają wszystkich do sledzenia bieżących informacji na progilu fb i portalu jarocińska pl. 

 

Patronat medialny nad Wieża Rocka objeła Gazeta Jarocińska oraz portal jarocińska.pl

Czy program Wieży Rocka 2019 jest dla ciebie interesujący?

ankieta dodana 19.04.2019, ilość wszystkich głosów: 118
TAK
63%
NIE
29%
NIE MAM ZDANIA
8%
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%