› zwielkopolski24
15:12 / 29.11.2018

Weszła na ulicę wprost na nadjeżdżający samochód [ZOBACZ WIDEO]

Weszła na ulicę wprost na nadjeżdżający samochód [ZOBACZ WIDEO]

fot. KPP Łukowo

Kolejne potrącenie pieszego. Tym razem informacja nie z naszego terenu. 41-latka potrącona na przejściu dla pieszych. Kobieta wtargnęła na ulice. Całą sytuację uchwyciła kamera monitoringu.

 

 

To już kolejne takie zdarzenie w ostatnim czasie. Tym razem wypadek miał miejsce w miejscowości Łukowo (województwo lubelskie), gdzie kobieta weszła na jezdnie.

Tamtejsza policja informuje, że w dniu 27 listopada (wtorek) na przejściu dla pieszych, 41-letnia kobieta weszła na ulicę bezpośrednio przed nadjeżdżający samochód.

Piesza nie zatrzymała się ani nie upewniła się czy może bezpiecznie przejść. W efekcie 62-letni kierowca nissana potrącił kobietę. Poszkodowana została przewieziona do szpitala, ale na szczęście 41-latka doznała jedynie niegroźnych urazów, które nie zagrażały jej życiu i zdrowiu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelne potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych [KLIKNIJ]

 

Łukowscy policjanci ustalili, że to kierujący nissanem nie zachował szczególnej ostrożności i pomimo obowiązku nie ustąpił pierwszeństwa pieszej. 62-letni kierowca tłumaczył, że to piesza wtargnęła bezpośrednio na jego samochód.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a cała sprawa trafi do sądu. Kierowcy grozi wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami.

Policja udostępniła film z wypadku ku przestrodze, aby pokazać, że chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

ZOBACZ FILM! Jak myślicie? Po czyjej stronie leży wina w tym przypadku?

 

 

2
2
oceń tekst 4 głosów 50%