› zwielkopolski24
16:10 / 11.07.2019

Trzecia edycja Prince Summer Festival już w sobotę!

Trzecia edycja Prince Summer Festival już w sobotę!

fot. Materiały organizatora

Wielkopolska. DJ Hazel. Prince Summer Festival już w tę sobotę! Trzecia edycja imprezy w klimacie muzyki klubowej.

 

 

 

 

Pirotechnika, roboty LED, Tancerki oraz CO2 Show - to jedne z wielu atrakcji imprezy spod szyldu Prince Summer Festival, która 13 lipca (sobota) po raz kolejny odbędzie się w Książu Wielkopolskim.

 

 

- Po wielu koncertach na wielu imprezach, zawsze chciałem zorganizować swój festiwal. Z pomocą Centrum Kultury i sponsorów udało się to w 2017 roku, kiedy odbyła się pierwsza edycja - mówi pomysłodawca wydarzenia, Mateusz Kluczyński (Cometa). - Była to impreza pod znakiem zapytania czy ten klimat muzyczny w ogóle przyjmie się Książu - dodaje.

 

 

Podczas pierwszej edycji frekwencja uczestników była jednak na tyle zadowalająca, że organizatorzy postanowili rozwijać to wydarzenie. Tym razem będzie to już 3 odsłona Prince Summer Festival. Jak zapewnia pomysłodawca, z roku na rok poziom jest podnoszony. Nie tylko pod względem scenicznym, ale także w kwestii artystów, którzy zaprezentują swoje "sety".

 

CZYTAJ TAKŻE: Jarocin Festiwal 2019. Impreza wraca na Maratońską. Czy rów odżyje? [DUŻO ZDJĘĆ] [KLIK]

 

W tym roku główną gwiazdą imprezy jest DJ HAZEL, który w ubiegłym roku porwał publiczność podczas jarocińskiej imprezy Sounds Of Freedom [CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ][DUŻO ZDJĘĆ].

 

Oprócz Hazel'a na scenie zaprezentują się: Gashmaker, Noizbasses, Camilo de Rayo, Re Cue, DJ Fresh, zwycięzca konkursu zorganizowanego przez organizatorów oraz sam pomysłodawca DJ Cometa.

Impreza odbędzie się w Amfiteatrze w Książu Wielkopolskim.

 

Start: 19.00

Wstęp: Bezpłatny

Zajrzyj na stronę wydarzenia na facebooku [KLIKNIJ]

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%