› Aktualności
09:15 / 14.06.2019

To już jutro! Sprawdź rozkład jazdy Wieży Rocka

To już jutro! Sprawdź rozkład jazdy Wieży Rocka

fot. Organizatorzy

Już jutro w Żerkowie znowu zabrzmi muzyka. Fani rocka mogą już się szykować na kolejna edycję Wieży Rocka. Znana jest też dokładna rozpiska godzinowa poszczególnych koncertów.

 

 

Impreza, jak w ubiegłych latach, odbędzie się w amfiteatrze. Miejsce to ma swój specyficzny klimat. Tworzą go nie tylko sami uczestnicy, ale i wykonawcy. Organizatorzy od samego początku starają się, aby na scenie obok gwiazd prezentowały się zespoły mniej znane. W tym roku postanowiono, że młode kapele nie zagrają jako pierwsze, lecz pokażą swoje możliwości szerszej publice, która często pojawia się dopiero w godzinach wieczornych. Jednym z takich zespołów będzie Klaustrofobia z Tych - laureat Gostyńskich Rockowań. Kapelą ta została wyróżniona występem na tegorocznej Wieży Rocka.

 

 

Kto jeszcze wystąpi na scenie?

 

Oprócz wcześniej zapowiedzianej Klaustrofobii na żerkowskiej scenie pojawi się Krusher i wrocławska, punkrockowa formacja Prawda. Wystąpią również zespóły The Bill oraz doskonale wszystkim znany Farben Lehre. Jednym słowem pięć kapel na pięciolecie.

 

Organizatorzy Wieży Rocka podali do publicznej widomości dokładny rozkład godzinowy poszczególnych koncertów:

 

 

 

Podczas festiwalu uczestnicy będą mogli coś zjeść i napić się na terenie imprezy. Przewidziano stoiska gastronomiczne oraz namiot gdzie będzie można się skryć przed słońcem. Do dyspozycji uczestników będzie 8 toalet przenośnych oraz 2 umywalki z bieżącą wodą - zapewnia Jacek Maciejewski, dyrektor żerkowskiej biblioteki.

 

Organizatorzy również nie zapomnieli o fanach, którzy na festiwal przybędą z odległych rejonów Polski. Na nich czeka bogata oferta hotelowa MCT, spływ kajakowy (Kajaki Żerków) czy wypożyczalnia  rowerów (ZAZ” Promyk”). 

 

 

Organizator prosi przyjezdnych autami aby nie starali się za wszelką cenę parkować jak najbliżej amfiteatru (ul. Parkowa) bo wtedy robi się tłoczno.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%