› Aktualności
08:30 / 22.06.2017

Obława trwa. Bandyta nadal na wolności

Obława trwa. Bandyta nadal na wolności

Drugi dzień trwają poszukiwania mężczyzny, który wczoraj nad ranem napadł na stację benzynową w Dobrzycy. Niestety przestępca wciąż pozostaje na wolności.

Do napadu na stację benzynową w Dobrzycy (powiat pleszewski) doszło wczoraj około 3.30. Dwóch bandytów po kradzieży uciekło autem w kierunku województwa dolnośląskiego. Tam doszło do strzelaniny w wyniku której zginął jeden z przestępców, a ranny został policjant. Drugi ze sprawców uciekł do lasu.

Więcej na ten temat TUTAJ.

- Działania prowadzone są na pograniczu województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego, w okolicy miejscowości Baranowice. Poszukiwany mężczyzna może znajdować się na terenie naszego powiatu. Może być niebezpieczny dlatego zwracamy się o zachowanie ostrożności. Poszukiwany mężczyzna był ubrany w czarne spodnie dresowe, jest krępej budowy ciała i wzrostu około 175 cm. Strój mężczyzny może ulegać zmianie - apelują policjanci z komendy powiatowej w Rawiczu.

I proszą, by informować policję o zauważeniu podejrzanych osób, przebywających w lasach, na polach, przy gospodarstwach, podróżujących pieszo i zachowujących się dziwnie.


 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%