› zwielkopolski24
18:11 / 17.01.2019

"Muszę ratować żonę" - glejak zaatakował Magdalenę. Możesz pomóc

fot. siepomaga.pl

Wielkopolska. Trwa zbiórka na chorą Magdalenę Fornalczyk. Kobieta od 5 lat walczy z glejakiem. Potrzebne pieniądze. I Ty możesz pomóc.

 

 

 

Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka na kosztowne leczenie 34-latki z podpoznańskiej miejscowości Skórzewo (powiat poznański).

Magdalena Fornalczyk walczy z glejakiem o 5 lat, jednak w ostatnich miesiącach przyjął on najwyższy, IV stopień złośliwości. Z dnia na dzień guz jest coraz większy, a jedyną szansą na uratowanie życia Magdy jest kosztowne leczenie w Niemczech, gdzie kobieta przebywa od poniedziałku (14 stycznia) na konsultacjach.

31 stycznia lekarze ostatecznie podejmą decyzję o leczeniu 34-latki. Koszty zabiegów są jednak ogromne. Mąż Magdaleny opisuje przbieg choroby żony i prosi o pomoc TUTAJ [KLIK]

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Bestialstwo człowieka. Szczeniak wrzucony do studni i przysypany piaskiem [WIDEO] [KLIKNIJ]

 

- Sytuacja jest bardzo nietypowa... Jeśli niemieccy lekarze będą mieli dla nas dobre wieści, leczenie zacznie się niemal natychmiast - 4 lutego i już wtedy będziemy potrzebowali ok. 55 tysięcy euro (ok. 240 tys. zł) na pierwszy cykl zabiegów, oraz ponownie ok. 10 tys. zł na transport medyczny do Kolonii... Dlatego musimy zacząć zbierać już dzisiaj! - pisze Karol, mąż chorej 34-latki

 

Na razie na stronie zbiórki ponad 1500 osób wpłaciło prawie 80 tysięcy złotych. 

Więcej informacji o przebiegu choroby Magdaleny znajdziecie TUTAJ. Za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl [KLIK] możecie wesprzeć 34-latkę.

.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Powiązane artykuły