› Aktualności
10:13 / 18.09.2019

Konkurs dla młodych i dociekliwych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Konkurs dla młodych i dociekliwych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

fot. Organizatorzy

Czym interesują się młodzi ludzie, co ich przeraża, ciekawi i irytuje? O tym mogą sami opowiedzieć, pisząc reportaż. Na najlepszych autorów czekają nagrody.

 

Już po raz XIX organizowany jest Ogólnopolski Turniej Reportażu adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych - dociekliwych, zainteresowanych innymi ludźmi, odpowiedzialnych za słowo, twórczych, odważnych, nietuzinkowych. To okazja, by opowiedzieć o tym, co przeraża, ciekawi i irytuje.

 

Czekają wspaniałe nagrody! Zwycięskie prace opublikowane zostaną w ogólnopolskiej gazecie oraz w internecie. Młodzi reportażyści wraz z opiekunami spędzą dwa dni we Wrocławiu. Finaliści wezmą udział w warsztatach dziennikarskich i spotkaniach autorskich.

 

Termin nadsyłania prac to 30 listopada. Organizatorem turnieju jest Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu.

 

Szersze informacje - na stronie www.TurniejReportazu.pl oraz na facebooku.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%