› Aktualności
16:44 / 20.09.2019

DEBATA WYBORCZA [ZOBACZ WIDEO] Wybory parlamentarne 2019

DEBATA WYBORCZA [ZOBACZ WIDEO] Wybory parlamentarne 2019

fot. Janek Marcinkowski

Wybory Parlamentarne 2019. DEBATA JEDYNEK. Debata kandydatów na posłów z pierwszych miejsc poszczególnych komitetów wyborczych w okręgu nr 36 (Kalisz). 

 

 

 

DEBATA NA ŻYWO ROPOCZNIE SIĘ OKOŁO GODZINY 18.00- ZOBACZ NA DOLE  

 

13 października 2019 wybory parlamentarne. Za niespełna miesiąc wybierzemy naszych reprezentantów do parlamentu na kolejną kadencję. Trwa kampania wyborcza, która z każdym dniem nabiera temperatury.

Nasze powiaty należą do okręgu nr 36, łączącego dawne województwa kaliskie i leszczyńskie. Tutaj do zdobycia jest 12 mandatów poselskich, o które walczy aż 115 kandydatów z pięciu zgłoszonych w okręgu wyborczym komitetów.

W tym roku po raz pierwszy wydawca portalu - Południowa Oficyna Wydawnicza - organizuje Debatę Jedynek. Już w piątek, o godzinie 18.00 w siedzibie POW do wspólnej dyskusji zasiądą liderzy poszczególnych komitetów - Jan Dziedziczak (PiS), Andrzej Grzyb (PSL- KP), Wiesław Szczepański (Lewica), Witold Stoch (Konfederacja) i Mariusz Witczak (KO-PO).

 

Spotkanie, na którym nie zabraknie trudnych pytań, poprowadzą dziennikarze Gazety Jarocińskiej i Życia Rawicza.Debatę podzielono na 4 bloki tematyczne. Przewidzieliśmy również pytania od internautów i czytelników.

Chcesz o coś zapytać konkretnego kandydata? A może wszystkich? Prześlij nam pytanie e-mailem b.nawrocki@jarocinska.pl lub za pośrednictwem naszego fanpage [TUTAJ]

 

 

Debatę będzie można oglądać na żywo od godziny 18.00 na naszej stronie internetowej, za pośrednictwem kanału na YouTube. Dostępna będzie również retransmisja. Skrót z debaty także w wydaniu papierowym.

 

 

[AKTUALIZACJA 20 września 2019]

W dzisiejszej Debacie z powodu obowiązków służbowych w stolicy nie weźmie udziału kandydat Koalicji Obywatelskiej Mariusz Witczak. W dyskusji zastąpi go "dwójka" na liści KO - poseł Jarosław Urbaniak.  

 

DEBATA NA ŻYWO ROPOCZNIE SIĘ OKOŁO GODZINY 18.00- ZOBACZ NA DOLE  

Kto według Ciebie zwyciężył debatę?

Kto według Ciebie zwycięży debatę?

ankieta dodana 20.09.2019, ilość wszystkich głosów: 740
Jan Dziedziczak
20%
Andrzej Grzyb
20%
Witold Stoch
20%
Wiesław Szczepański
20%
Jarosław Urbaniak
20%
13
6
oceń tekst 19 głosów 68%