› Aktualności
12:15 / 23.06.2017

Biedronka prosi o zwrot produktu, w zamian oferuje bony

Biedronka prosi o zwrot produktu, w zamian oferuje bony

fot. Bartek Nawrocki

Klienci sklepów sieci Biedronka, którzy otrzymali osłonki przeciwsłoneczne na szyby samochodowe są proszeni o ich zwrot.

Na stronie internetowej sieci Biedronka można znaleźć komunikat:

- W związku z niewłaściwą jakością produktu wycofujemy z obrotu osłonki przeciwsłoneczne na szyby samochodowe, które były dołączone jako darmowy gadżet do promocyjnych zestawów innych produktów dostępnych w ofercie od 15 maja b.r. - czytamy w komunikacie producenta, firmy Ontex.

- Informujemy, że klienci proszeni są o zwrot osłonek w dowolnym sklepie sieci „Biedronka” w okresie od 19 czerwca do 18 września 2017 r. Wycofywane osłonki są podobne do osłonki przedstawionej na załączonym zdjęciu [ZOBACZ TUTAJ]

Zasady dotyczące zwrotu promocyjnych osłonek:

Każdy Klient, który posiada osłonkę, proszony jest o jej zwrot i może go dokonać bez potrzeby okazania paragonu. Przy okazji zwrotu osłonki Klient otrzyma bon o wartości 15 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie „Biedronka do 30 września b.r. (z wyłączeniem papierosów, alkoholu oraz mleka i preparatów żywienia początkowego).

W przypadku pytań dotyczących zwrotu osłonek prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci Biedronka pod nr tel. (22) 205 33 00.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 1