Komentarze (7)

Adam Nawałka będzie najlepiej zarabiającym trenerem w historii klubu

~ go

352 dni temu, 18:47 | ocena 100%

1

oceń komentarz 0 1

Kk ty debilu co za sukcesy, chyba jesteś młody bo mało wiesz zobacz Roman

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Młody

352 dni temu, 13:32 | ocena 100%

2

oceń komentarz 2 0

Za co ?Pytam się za co ? Lepiej by nie ujawniali takiej sumy bo aż ludzią się nie dobrze robi.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Kk

353 dni temu, 06:22 | ocena 60%

3

oceń komentarz 3 2

Go ty kretynie. Dlaczego pamiętasz tylko nieudany mundial zapomniałeś kto nas wprowadził na mistrzostwa świata i Europy i jeszcze ten sukces na boiskach we Francji. Ogarnij się troszkę.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Tomaszewski

353 dni temu, 22:45 | ocena 75%

4

oceń komentarz 1 3

He he czyli powiadasz pan ze trener sportowy to gość bez wykształcenia. Przyznam że odważna teza.

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ go

353 dni temu, 17:53 | ocena 63%

5

oceń komentarz 5 3

To są kpiny, gdzie my jesteśmy Takie pieniądze zarabiają ludzie bez wykształcenia? Ciekawe co ten wielki trener, który pokazał co potrafi na M. Ś w Rosji. Ludzie za co wy płacicie ten PZPN to wielka szajka i szuje które za nic nierobienie biorą biorą wielką kasę. Rączka rękę myje. tak się bogacą na głupocie ludzkiej

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ Roman

353 dni temu, 15:22 | ocena 59%

6

oceń komentarz 10 7

Uznany profesor kardiochirurg, chirurg naczyniowy, po specjalizacji 2go stopnia, stażu w USA, autor kilkunastu książek o tematyce kardiochirurgicznej zarabia miesięcznie (ze wszystkich źródeł) max. 30 tys. zł. Nawałka dostanie 5 razy tyle, a jego jedyną umiejętnością jest to jak dobrze kopnąć piłkę, jak ustawić zespół na boisku i jak podpisać dobre kontrakty reklamowe. Wychodzi na to, że trener piłki nożnej jest zawodem społecznie bardziej potrzebnym (bo lepiej wycenianym), niż kardiochirurg, praktycznie za każdym razem, gdy podchodzi do stołu operacyjnego ratuje życie. Brawo!!!

odpowiedz zgłoś do moderacji

~ XYZ

353 dni temu, 16:47 | ocena 83%

7

oceń komentarz 10 2

W Jarocinie! W Jarocinie! Niektórzy lekarze wyciągają i ze 60ooo tys zł na miesiąc, do ręki!!!, a ty facio piszesz, że kardiochirurg zarabia... 30ooo tys zł na m-c.?!? No niezły z ciebie debil. Zapomniałeś dodać - 30ooo × 5 na "rękę". Nawałka zaczyna pracę w Lechu Poznań, jednak wystarczy, że mu się "powinie nóżka" (przegra kilka meczów z rzędu - jego drużyna) i leci wtedy "na pysk" (zostaje zwolniony). Natomiast pan "kardiochirurg", wyśle "do Piotra" (na tamten świat) wielu pacjentów i dalej będzie "rabotał" ("pracował"), inkasując po drodze swoje - 150ooo tys zł miesięcznie. Więc takie porównanie jest wzięte z dupy. Obaj niezasłużenie "biorą" taką kasę na m-c, jednak ktoś tę "kasę" im wypłaca - płaci.