› Aktualności
22:10 / 09.02.2019

Pożar szeregowca. Kilkanaście zastępów w straży w akcji

Pożar szeregowca. Kilkanaście zastępów w straży w akcji

fot. Internauta jarocinska.pl

Pożar nowoczesnego szeregowca. W akcji strażacy z kilku powiatów

- Pali się szeregowiec. Wyjeżdżała straż pożarna z Nowego Miasta - piszą nasi Czytelnicy za pośrednictwem DAJ ZNAĆ.

 

 

Pożar wybuchł w jednym z nowych szeregowców w Brodowie (powiat średzki).

 

 

Do akcji gaśniczej skierowano również strażaków z naszego powiatu, a także wrzesińskiego. Średzkim kolegom z pomocą pospieszył jarociński zastęp ratowników z drabiną. Wiadomo, że do walki z żywiołem skierowano kilka zastępów straży pożarnej.

 

[AKTUALIZACJA 10.02 godz. 07.30]

    Ciężką noc  mają za sobą średzcy strażacy. Wczoraj po godzinie 21.00 otrzymali zgłoszenie o pożarze nowoczesnego szeregowca. Na miejscu pracowało 17 zastępów straży pożarnej. Działania ratunkowe zakończyły się nad ranem o godzinie 03.30.


Ogień pojawił się w jednym z mieszkań. Płomienie przeniosły się na poddasze drugiego lokalu. Jak informują średzcy ratownicy uszkodzeniu uległy cztery mieszkania, w tym jedno spłonęło doszczętnie.


 Póki co nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Okoliczności jego powstania ustala policja. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

 

Wcześniej strażacy interweniowali na  skrzyżowaniu ul. Żerkowskiej i Maratońskiej w Jarocinie, gdzie zderzyły się dwa  auta osobowe.

Czytaj: Jedna osoba w szpitalu. Uszkodzone ogrodzenie i latarnia uliczna [ZOBACZ TUTAJ] 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja


 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%