› Aktualności
16:41 / 08.03.2019

Policja odnalazła porwaną dziewczynkę

Policja odnalazła porwaną dziewczynkę

Porwane w Białymstoku 3-letnia Amelia i jej matka zostały odnalezione.

 

Taką informację przekazał wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński

- To dobra wiadomość, sprzed kilku minut. Jeżeli chodzi o siły i środki to nie czas o nich mówić, ale w mojej ocenie siły i środki, które zostały zastosowane były właściwe i adekwatne do sytuacji - powiedział Zieliński. Media ogólnopolskie podają, że do przejęcia porwanych doszło w Środzie Wielkopolskiej. Średzka policja nie ma takiej informacji.

 

– Nasi policjanci nie wykonywali żadnych czynności – mówi asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.

 

Po szczegółowe informacje odsyła do Biura Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Póki co nie udało nam się skontaktować z oficerem prasowym KWP w Białymstoku.

 

"Amelka i jej mama są już dzięki nam całe i zdrowe pod naszą opieką! Uwolnienie ich i zatrzymanie sprawców to efekt skutecznych działań polskiej policji, nieopisany trud policjantów z KGP, CBŚP i całego kraju, w szczególności garnizonów z Białegostoku, Olsztyna, Radomia" - napisała polska policja na Twitterze.


Do uprowadzenia doszło wczoraj po godz. 10 na białostockim osiedlu Dziesięciny. Dwaj mężczyźni, używając siły, zabrali do samochodu 25-letnią kobietę i jej 3-letnią córkę i odjechali.

[AKTUALIZACJA 17:00]


Minister Jarosław Zieliński podał, że do odnalezienia kobiety i dziewczynki doszło na Mazowszu w okolicach Ostrołęki.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%