› Kultura i Rozrywka
10:23 / 10.10.2019

Niezwykły koncert Reto i Borixon w Jarocinie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Niezwykły koncert Reto i Borixon  w Jarocinie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Wielkopolska. Reto I Borixon zagrali niesamowity koncert w Jarocińskim Ośrodku Kulutry. Publiczność szalała.

 

 

 

Koncert odbył się w piątek, 04.10 w JOK-u. Młodzi ludzie szybko zapełnili sale, przychodząc dla swoich ulubionych artystów. Jako support wystąpił urodzony w 1999 roku raper ''Qry ''.

Qry jest on najmłodszym członkiem grupy Chillwagon. Mimo młodego wieku jego utwory na YouTube osiągają miliony wyświetleń.

 

 

 

Gwiazdami wieczoru byli wcześniej wspomnieni ReTo I Borixon. Reto, Igor Bujaczyk jest raperem pochodzącym z Piastowa, związany z wytwórnią NewBadLabel. Artysta współpracował z takimi raperami jak: Borixon, Sitek, Solar, Białas, Quebonafide, Bedoes, WSRH. W 2017 roku w plebistycie organizowanym przez OPEN-FM, został '' Raperem Roku 2017''. https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

Borixon, Tomasz Borycki jest polskim raperem i producentem muzycznym. Urodzony w 1977 roku w Kielcach raper od wielu lat tworzy na polskiej scenie rapowej. W 2018 roku założył grupę Chillwagon, która na każdym koncercie zapewnia setkom ludzi niesamowitą zabawę.

 

 

W piątkowy wieczór w JOKu każdy z wykonawców dał bardzo dobry występ. Od samego początku support nie dawał ani chwili wytchnienia. Porwał słuchaczy do wspólnej zabawy zapewniając im rozgrzewkę przed gwiazdami wieczoru. Po wejściu na scenę ReTo i Borixona cały JOK rozbrzmiał owacjami.

Część grupy Chillwagon zagrała swoje największe hity. Młodzi słuchacze śpiewali razem z nimi wszystkie teksty piosenek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 17