› zwielkopolski24
13:31 / 17.02.2020

Nastolatek okradał szatnie podczas WF-u. Grozi mu do 5 lat więzienia

Nastolatek okradał szatnie podczas WF-u. Grozi mu do 5 lat więzienia

Wielkopolska. Nastolatek w szkolnych szatniach kradł pieniądze z portfeli. Stanie przed sądem i odpowie jak dorosły. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

 

 

W minionym tygodniu, policjanci z leszczyńskiej komendy otrzymali zgłoszenie o kradzieżach pieniędzy, które miały miejsce w jednej ze szkół na terenie Leszna.

Jak się okazało, nieznany sprawca ukradł z damskiej szatni ponad 1000 złotych. Wszystko działo się w czasie, gdy odbywały się zajęcia sportowe.

 

Funkcjonariusze policji szybko ustalili, że kradzieży dopuścił się 17-letni mieszkaniec Rydzyny. Okazało się jednak, że nie było to jedyne przewinienie tego młodego mężczyzny.

 

CZYTAJ TAKŻE: CHILD ALERT! Marokańczyk uderzył kobietę i porwał 10-latka [KLIKNIJ]

 

 

- W minionych niespełna trzech tygodniach 17-latek jeszcze dwukrotnie wszedł do szkolnych przebieralni na terenie Leszna i podczas zajęć sportowych wyjmował z plecaków lub toreb portfele, a następnie zabierał z nich pieniądze. Łączne straty wyniosły ponad 2 tysiące złotych na szkodę kilkunastu osób - relacjonuje Monika Żymełka z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

 

Nastolatek usłyszał zarzuty kradzieży. Przyznał się, że skradzione pieniądze przeznazczył na własne wydatki. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

 

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%